Tvoja lokacija postavljena je automatski. Ako nije točna, .

PC Shop

PC Shop, Prekratova 41, 10020 Zagreb
  • Zatvoreno
  • Udaljenost: 7,254 km
  • Akcije: 1
warning

Ova ponuda je istekla

Akcija u PC Shop trgovinama za Tp-link 100m wdm optički pretvarač, 10/100m rj45 u 100m single-mode sc, full-duplex,tx:1550nm, rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable je istekla. Akcije za kategoriju Ostala informatička oprema

Tp-link 100m wdm optički pretvarač, 10/100m rj45 u 100m single-mode sc, full-duplex,tx:1550nm, rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable
-10%

Tp-link 100m wdm optički pretvarač, 10/100m rj45 u 100m single-mode sc, full-duplex,tx:1550nm, rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable u PC Shop trgovinama

samo 259,88 kn umjesto 288,75 kn

Ova ponuda je neaktivna

Tp-link 100m wdm optički pretvarač, 10/100m rj45 u 100m single-mode sc, full-duplex,tx:1550nm, rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable

Raspoloživost i cijena

Akcija u PC Shop trgovinama za Tp-link 100m wdm optički pretvarač, 10/100m rj45 u 100m single-mode sc, full-duplex,tx:1550nm, rx:1310nm, do 20km, switching power adapter, chassis mountable je istekla. Njuškalo popusti trenutno ima sniženje 127 proizvoda za kategoriju Ostala informatička oprema. PC Shop poslovnica na adresi Prekratova 41 (7,254 km udaljeno) otvorena je danas od do
Sve PC Shop poslovnice i radno vrijeme poslovnica.

Mogla bi te zanimati akcije iz kategorije Tehnika:

poslovnice u tvojoj blizini

PC Shop

Prekratova 41 10020 Zagreb

7,251 km